SUKCESY UCZNIÓW GIMNAZJUM - I PÓŁROCZE ROK 2016/2017
Sukcesy uczniów w konkursach przedmiotowych
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Szymon Pupka
Michał Pich
Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z fizyki Jolanta Mroczek_Pupka
Beata Olejarz Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z chemii Kazimierz Pierzchała
Marek Golba
Beata Olejarz
Zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego przedmiotowego konkursu z matematyki Adam Olejarz
Michał Pich
Szymon Pupka
Jarosław Kochanowicz
Zakwalifikowali się do II etapu Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej Barbara Mroczka
Szymon Pupka
Michał Pich
Marek Golba
Zakwalifikowali się do etapu rejonowego fizycznego konkursu przedmiotowego Jolanta Mroczek - Pupka
Beata Olejarz Zakwalifikowała się do etapu rejonowego chemicznego konkursu przedmiotowego Kazimierz Pierzchała
Marek Golba
Beata Olejarz
Zakwalifikowali sie do etapu rejonowego matematycznego konkursu przedmiotowego Adam Olejarz
Kamila Kwaśniak
Aleksandra Chmielecka
Marcelina Lis
Zakwalifikowały się do etapu rejonowego konkursu wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej Katarzyna Kos
Brunon Blok Zakwalifikował się do II sesji I etapu konkursu informatycznego Mariusz Kapyrka
Sukcesy uczniów w konkursach pozaszkolnych
Imię i nazwisko ucznia Miejsce/wyróżnienie Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Beata Olejarz Laureat powiatowego (powiat mielecki) konkursu matematycznego pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca Adam Olejarz
Beata Olejarz- I miejsce
Marek Golba - III miejsce
Powiatowy (powiat jasielski) konkurs matematyczny pod patronatem Burmistrza Miasta Jasła Adam Olejarz
Beata Olejarz III miejsce w powiatowym (powiat jarosławski) konkursie "Mistrz Matematyki 2017" Adam Olejarz
Beata Olejarz
Marek Golba
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny" Adam Olejarz
Beata Olejarz Finalistka ogólnopolskiego konkursu PANGEA 2017 Adam Olejarz
Beata Olejarz
Marek Golba
Finaliści ogólnopolskiego konkursu matematycznego "Banachiada" Adam Olejarz
 Marcelina Lis III miejsce w XIII Regionalnym Festiwalu Malin Koszyk w kategorii soliści Agnieszka Błachuta
Zespół wokalno - instrumentalny III miejsce w XIII Regionalnym Festiwalu Malin Koszyk w kategorii zespoły Agnieszka Błachuta
Jakub Kazub  Laureat XI konkursu wojewódzkiego „ Nam Henryk Sienkiewicz patronuje” Marta Brzuchacz
Agnieszka Błachuta
Jakub Kazub Wyróżnienie w XIV edycji konkursu plastycznego, zorganizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Nienadówce p.h. „Moja miejscowość i region są piękne” Agnieszka Błachuta
Jakub Kazub  II miejsce w konkursie plastycznym „25 lat PSP”  - etap powiatowy Agnieszka Błachuta
Adrian Kiper, Zalecki Krystian, Kacper Szmuc , Wiktor Pich, Jarosław Kochanowicz ,Szymon Olszański, Sylwester Raba, Radosław Blajer, Piotr Woźnica, Norbert Grochoła, Dawid Fudali, Dariusz Skrzypek, Patryk Rabczak, Przemysław Kubas Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców-I miejsce Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
 Marta Długosz, Anna Szkoła, Faustyna Kubas, Joanna Jamrozik, Patrycja Kielar, Weronika Kubas, Oliwia Halejcio, Oliwia Wańkowicz, Marcelina Flak Powiatowa Gimnazjada dziewcząt Indywidualno-Drużynowe biegi przełajowe-I miejsce Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Joanna Jamrozik Powiatowa Gimnazjada-Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt-II miejsce JanuszKozłowski
Marta Długosz, Anna Szkoła, Julia Jamrozik, Samanta Drapała, Wiktoria Wańkowicz, Beata Olejarz, Oliwia Wańkowicz, Katarzyna Lichołat, Paulina Jarosz, Zuzanna Tuleja, Faustyna Kubas Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej dziewcząt- I miejsce Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Adrian Kiper, Zalecki Krystian, Kacper Szmuc , Wiktor Pich, Jarosław Kochanowicz ,Szymon Olszański, Sylwester Raba, Radosław Blajer, Piotr Woźnica, Norbert Grochoła, Dawid Fudali, Dariusz Skrzypek, Patryk Rabczak, Przemysław Kubas Powiatowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców-I miejsce Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
 Marta Długosz, Anna Szkoła, Faustyna Kubas, Joanna Jamrozik, Patrycja Kielar, Weronika Kubas, Oliwia Halejcio, Oliwia Wańkowicz, Marcelina Flak Powiatowa Gimnazjada dziewcząt Indywidualno-Drużynowe biegi przełajowe-I miejsce Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Joanna Jamrozik Powiatowa Gimnazjada-Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt-II miejsce Janusz Kozłowski
Szymon Pupka Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Fizycznej Olimpus 2017 sesja zimowa (10 miejsce) Jolanta Mroczek - Pupka
Beata Olejarz
Marek Golba
Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Olimpus 2017 sesja zimowa (Beata 2 miejsce a marek 3 miejsce) Adam Olejarz
Marzena Buryło III miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Kamila Cicirko II miejsce w eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Zapobiegamy pożarom" Halina Kamińska
Patrycja Kubas III miejsce w eliminacjach powiatowych ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Zapobiegamy pożarom" Halina Kamińska
Szymon Pupka V miejsce w województwie -XVI Edycja Konkursu Wiedzy Technicznej pod hasłem "SAPERE AUDE" - odważ się być mądrym Jowita Kwaterczak
Jolanta Mroczek-Pupka
Kazimierz Pierzchała
Martyna Mikłasz III miejsce w gminie- XXX Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Julia Greliak II miejsce w gminie-XXX Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Marzena Buryło I miejsce w gminie-XXX Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Elżbieta Szabarkiewicz Finalistka etapu wojewódzkiego konkursu "Papież Słowianin" Halina Kamińska
Natalia Głowacz Uczestnik etapu wojewódzkiego konkursu "Papież Słowianin" Halina Kamińska
Kamila Cicirko I wyróżnienie w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową CKSiT w Pruchniku Halina Kamińska
Karolina Kowalczyk Wyróżnienie w II Konkursie na Bożonarodzeniową Szopkę Domową i Akcesoria Kolędnicze CK Przemyśl Halina Kamińska
Bartosz Czaja Wyróżnienie w powiatowym konkursie recytatorskim „Wawrzynek 2016” Izabela Olejarz
Paweł Rabczak
Kamil Wojdyła
Powiatowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym chłopców - IV miejsce Marcin Szeliga
Kamila Olszańska
Wiktoria Rabczak
Powiatowa Gimnazjada w Tenisie Stołowym dziewcząt - III miejsce Marcin Szeliga
Hubert Maziarka
Łukasz Halejcio
Powiatowa Gimnazjada w Szachach - VI miejsce Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Kacper Szmuc
Michał Pich
Marek Golba
Norbert Grochoła
Kacper Bębenek
Dominik Dietrich
Kacper Halejcio
Norbert Wańkowicz
Przemysław Kubas
Paweł Furman
Marcin Wojciechowski
I miejsce w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w sztafetowych biegach przełajowych chłopców 10x100m Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Przemysław Kubas
 Bartłomiej Norek
 Marcin Wojciechowski
 Kacper Szmuc
II miejsce w Wojewódzkim „Festiwalu Sztafet” o Puchar Starosty Rzeszowskiego – sztafeta 4x100m Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Jarosław Kochanowicz
Michał Pich
Wiktor Pich
Paweł Furman
I miejsce w Wojewódzkim „Festiwalu Sztafet” o Puchar Starosty Rzeszowskiego – sztafeta szwedzka Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Paweł Rabczak
Dariusz Skrzypek
Marek Golba
Norbert Wańkowicz
VI miejsce w Wojewódzkim „Festiwalu Sztafet” o Puchar Starosty Rzeszowskiego – sztafeta szwedzka
Marcin Szeliga
Jarosław Kochanowicz III miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach LA w biegu na 100m Marcin Olejarz
Marek Golba II miejsce w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach LA w biegu na 1000m Marcin Szeliga
Jarosław Kochanowicz
Michał Pich
Marcin Wojciechowski
Wiktor Pich
III miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Mistrzostwach LA – sztafeta 4x100m Marcin Olejarz
Marcin Szeliga
Paweł Furman III miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Mistrzostwach LA – 1000m Marcin Szeliga
Wiktor Pich II miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Mistrzostwach LA – 300m Marcin Olejarz
Przemysław Kubas V miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Mistrzostwach LA – 300m Marcin Szeliga
Kurasz Martyna Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce w biegu na 600m I Miejsce Janusz Kozłowski
Anna Szkoła Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce w rzucie dyskiem I Miejsce Janusz Kozłowski
Beata Olejarz Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce w skoku wzwyż II Miejsce Marcin Olejarz
Magdalena Folta Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce w biegu na 100m II Miejsce Marcin Olejarz
Paulina Jarosz Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce w pchnięciu kulą II Miejsce Janusz Kozłowski
Zuzanna Tuleja Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce w skoku w dal II Miejsce Marcin Szeliga
Martyna Kurasz
Klaudia Łuc
Faustyna Kubas
Beata Olejarz
Wojewódzki „Festiwal Sztafet „ o „Puchar Starosty Rzeszowskiego”. Sztafeta Szwedzka Dziewcząt II Miejsce Marcin Olejarz, Janusz Kozłowski
Faustyna Kudas
Marta Długosz
Julia Jamrozik
Beata Olejarz
Joanna Jamrozik
Martyna Kurasz
Weronika Kubas
Anna Szkoła
Katarzyna Lichołat
Oliwia Halejcio
Patrycja Kielar
Powiatowa Gimnazjada w biegach przełajowych dziewcząt 10x800m II Miejsce Janusz Kozłowski,
Marcin Szeliga,
Marcin Olejarz