SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
SUKCESY W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Beata Olejarz
Marek Golba
Laureaci konkursu matematycznego Adam Olejarz
Brunon Blok Laureat konkursu informatycznego Mariusz Kapyrka
Brunon Blok
Marek Golba
Bartosz Czaja
Finaliści konkursu fizycznego Jolanta Mroczek Pupka
Bartosz Czaja Finalista konkursu chemicznego Kazimierz Pierzchała
Uczniowie naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych.
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Beata Olejarz
Marek Golba
konkurs matematyczny Adam Olejarz
Brunon Blok konkurs informatyczny Mariusz Kapyrka
Brunon Blok
Marek Golba
Bartosz Czaja
konkurs fizyczny Jolanta Mroczek Pupka
Bartosz Czaja konkurs chemiczny Kazimierz Pierzchała
 
Sukcesu uczniów gimnazjum w konkursach pozaszkolnych
Imię i nazwisko ucznia Miejsce/wyróżnienie Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Maciej Budziński
Andżelika Skupień
Zakwalifikowali się do finału konkursu - potyczki matematyczno - ekonomiczne Agnieszka Buryło
Natalia Buryło, Faustyna Kubas, Marcelina Flak, Oliwia Halejcio, Martyna Kielar, Patrycja Kielar, Weronika Kubas, Gabriela Kwaśniak, Patrycja Rymarz, Anna Szkoła, Oliwia Wańkowicz, Klaudia Łuc Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
10X 800m. -IV miejsce
Janusz Kozłowski Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Anna Szkoła Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w rzucie dyskiem - III miejsce Janusz Kozłowski
Beata Olejarz Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w rzucie dyskiem - II miejsce Marcin Olejarz
Zuzanna Tuleja Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku w dal - II miejsce Janusz Kozłowski
Faustyna Kubas Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu na 600 m - I miejsce Janusz Kozłowski
Weronika Kubas Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w rzucie oszczepem- II miejsce Janusz Kozłowski
Wiktoria Rabczak, Kamila Olszańska Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - III miejsce Janusz Kozłowski
Paweł Golba Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA 300 m - II miejsce Marcin Szeliga
Dariusz Skrzypek Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w LA 110 m ppł- I miejsce Marcin Szeliga
Sylwester Raba Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA w rzucie dyskiem - II miejsce Marcin Szeliga
Karol Mikłasz Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej LA skok w dal - II miejsce Marcin Szeliga
Maciej Gredes Marek Golba Norbert Wańkowicz Erwin Tuleja Paweł Szpak Kamil Wojdyła Przemysław Kubas Paweł Golba Łukasz Halejcio Paweł Furman Sylwester Raba Dawid Kubas Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10 x 800m – II miejsce Marcin Olejarz
Marcin Szeliga
Kamil Wojdyła
Paweł Rabczak
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym - IV miejsce Marcin Szeliga