SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY
Sukcesy uczniów w konkursach na etapie wojewódzkim
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Magdalena Hordyńska
Aleksandra Stańko
finalistki konkursu polonistycznego Izabela Olejarz
Brunon Blok finalista konkursu fizycznego Jolanta Mroczek-Pupka
Brunon Blok laureat konkursu informatycznego Mariusz Kapyrka
Uczniowie naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych.
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Magdalena Hordyńska
Aleksandra Stańko
konkurs polonistyczny Izabela Olejarz
Brunon Blok konkurs fizyczny Jolanta Mroczek-Pupka
Weronika Mielniczek konkurs chemiczny Kazimierz Pierzchała
Brunon Blok konkurs informatyczny Mariusz Kapyrka
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Magdalena Hordyńska
Aleksandra Stańko
konkurs polonistyczny Izabela Olejarz
Brunon Blok konkurs fizyczny Jolanta Mroczek-Pupka
Brunon Blok
konkurs języka angielskiego Anna Blok
Weronika Mielniczek konkurs chemiczny Kazimierz Pierzchała
 
Sukcesu uczniów gimnazjum w konkursach pozaszkolnych
Imię i nazwisko ucznia Miejsce/wyróżnienie Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Marcelina Flak Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu na 100 m
III miejsce
Janusz Kozłowski
Zuzanna Tuleja Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku w dal
II miejsce
Janusz Kozłowski
Faustyna Kubas Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu na 600 m
I miejsce
Janusz Kozłowski
Oliwia Wańkowicz Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku w dal
III miejsce
Janusz Kozłowski
Weronika Mielniczek Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w rzucie oszczepem
II miejsce
Janusz Kozłowski
Bartłomiej Norek Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu na 100 m
III miejsce
Marcin Szeliga
Maciej Gredes Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu na 300 m
IV miejsce
Marcin Szeliga
Brunon Blok Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku wzwyż
IV miejsce
Marcin Szeliga
Sylwester Raba Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w rzucie dyskiem
I miejsce
Marcin Szeliga
Erwin Tuleja Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku w dal
I miejsce
Marcin Szeliga
Kacper Raba, Bartłomiej Norek, Erwin Tuleja, Sylwester Raba Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafecie 4x100 m
I miejsce
Marcina Szeliga
Sylwester Raba Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w skoku w dal
IV miejsce
Marcina Szeliga
Kacper Raba Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegu na 300 m
VI miejsce
Marcina Szeliga
Radosław Blajer, Amadeusz Fudali, Gredes Maciej, Karol Kocaj, Krystian Kompanowski, Filip Lorenc, Bartłomiej Norek, Hubert Nykiel, Dawid Prostak, Sylwester Raba, Kacper Rabczak, Jakub Rokitowski, Świrk Michał, Erwin Tuleja Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
I miejsce
Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Zuzanna Tuleja ,Zuzanna Paryniak, Faustyna Kubas, Kinga Czaja, Oliwia Wańkowicz, Klaudia Łuc, Joanna Jamrozik, Weronika Kubas, Gabriela Kwaśniak Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt
II miejsce
Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz
Radosław Blajer, Amadeusz Fudali, Maciej Gredes, Kocaj Karol, Filip Lorenc, Hubert Nykiel, Sylwester Raba,Kacper Rabczak, Jakub Rokitowski, Świrk Michał, Adrian Pich, Musz Kacper, Erwin Tuleja,Piotr Futoma Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców
II miejsce
Janusz Kozłowski
Marcin Szeliga
Marcin Olejarz