SUKCESY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY - ROK 2015-2016
LAUREACI I FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Wiktor Mikłasz Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Katarzyna Kos
Małgorzata Gredes Finalista konkursu z historii Anna Wróbel
Szymon Pupka Finalista konkursu z fizyki Jolanta Mroczek-Pupka
Karol Kamiński Finalista konkursu z fizyki Barbara Mroczka
Emilia Danczura Finalistka Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Katarzyna Kos
Uczniowie naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych.
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Małgorzata Gredes Konkurs z historii Anna Wróbel
Szymon Pupka Konkurs z fizyki Jolanta Mroczek-Pupka
Karol Kamiński Konkurs z fizyki Barbara Mroczka
Wiktor Mikłasz
Emilia Dańczura
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Katarzyna Kos
Uczniowie naszego gimnazjum, którzy zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursów przedmiotowych.
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Wiktor Mikłasz Konkurs z języka angielskiego Anzhela Stetsiv
Wiktor Mikłasz
Karol Kamiński
Konkurs z fizyki Barbara Mroczka
Szymon Pupka
Michał Pich
Konkurs z fizyki Jolanta Mroczek-Pupka
Wiktor Mikłasz
Emilia Dańczura
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Katarzyna Kos
Bartosz Chmielecki
Michał Pich
Wiktor Mikłasz
Konkurs z informatyki Mariusz Kapyrka
Faustyna Lis Konkurs z geografii Wioletta Grzech Kędzior
Małgorzata Gredes Konkurs z historii Anna Wróbel
Szymon Pupka Konkurs z fizyki - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Jolanta Mroczek-Pupka
Karol Kamiński Konkurs z fizyki - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Barbara Mroczka
Wiktor Mikłasz
Emilia Dańczura
Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej - zakwalifikowali sie do etapu wojewódzkiego Katarzyna Kos
Sukcesu uczniów gimnazjum w konkursach pozaszkolnych
Imię i nazwisko ucznia Miejsce/wyróżnienie Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Michał Serafin Finalista ogólnopolskiego konkursu wiedzy o osobie i czasach Jana Pawła II "Papież Słowianin" Izabela Olejarz
Kacper Furman
 Wiktor Pich
 Karol Kubas
 Hubert Grochoła
 Przemysław Kubas
 Dawid Gemra
 Paweł Furman
 Karol Pszonak
 Kacper Halejcio
VII miejsce w Finale Ogólnopolskim i Zawodach Międzynarodowych Vena Cross Festival 2016 sztafeta 8x800m Marcin Szeliga
 Marcin Olejarz
 Stanisław Michalik
Łukasz Przepłata
 Karol Pszonka
 Dominik Stanik
 Dawid Gemra
 Gerard Pich
 Dawid Fudali
 Kacper Szmuc
Szymon Olszański
VII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w piłce siatkowej Marcin Szeliga
 Marcin Olejarz
 Stanisław Michalik
Kacper Furman
 Gerard Pich
 Dominik Stanik
 Dawid Gemra
 Jakub Kolasa
 Kacper Szmuc
 Dawid Fudali
 Jarosław Kochanowicz Przemysław Kubas
 Wojdyła Kamil
III miejsce w II etapie klasyfikacji w COCA –COLA CUP Marcin Szeliga
 Marcin Olejarz
 Stanisław Michalik
Makowiecka Karolina
 Kiper Konstancja
 Kłopot Anna
 Lichołat Katarzyna
 Kamińska Kinga
 Olejarz Beata
 Jamrozik Julia
 Jarosz Paulina
 Skrzypek Karolina
 Lisiecka Katarzyna
 Szkoła Anna
II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w lidze lekkoatletycznej dziewcząt Marcin Szeliga
 Marcin Olejarz
 Janusz Kozłowski
Adrian Olejarz
 Dawid Gac
 Jarosław Kochanowicz
 Kacper Furman
Wiktor Pich
 Dawid Gemra
 Paweł Furman
 Karol Pszonak
 Przemysław Kubas
 Kacper Szmuc
 Patryk Rabczak
 Kacper Kwaśniak
 Łukasz Przepłata
 Dominik Stanik
 Michał Pich
I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Lidze LA Marcin Szeliga
 Marcin Olejarz
 Stanisław Michalik
Wojciech Olejarz
 Marcin Rostecki
Kamil Wojdyła
V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Tenisie Stołowym Marcin Szeliga
 Marcin Olejarz
Adrian Olejarz
 Dawid Gac
 Jarosław Kochanowicz
Kacper Furman
 Wiktor Pich
 Dawid Gemra
 Paweł Furman
 Karol Pszonak
 Przemysław Kubas
 Kacper Szmuc
 Kacper Kwaśniak
 Łukasz Przepłata
 Dominik Stanik
 Michał Pich
 Wojciech Olejarz
I miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Lidze LA Marcin Szeliga
 Marcin Olejarz
 Stanisław Michalik
Sebastian Buryło III miejsce w finale powiatowego konkursu matematycznego "Potyczki Matematyczno - Ekonomiczne" Agnieszka Buryło
Michał Pich 7 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z matematyki Olimpus Jowita Kwaterczak
Wiktor Pich
Sebastian Buryło
XII miejsce w IV Ogólnopolskim Maratonie Matematycznym "Banachiada" Jowita Kwaterczak
Agnieszka Buryło
Michał Pich
Szymon Pupka
Wyróżnienie i tytuł TAONA w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2016" Jolanta Mroczek - Pupka
Beata Olejarz 1 miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki OLIMPUS. Adam Olejarz
Dominik Piś Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Zapobiegajmy Pożarom" - etap powiatowy 1 miejsce Halina Kamińska
Daniel Wieliczko 1 miejsce w Eliminacjach Powiatowych XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o bezpieczeństwo" Halina Kamińska
Mariola Fudali 2 miejsce w Eliminacjach Powiatowych XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o bezpieczeństwo" Halina Kamińska
Daniel Wieliczko Wyróżnienie w III Wojewódzkim Konkursie "Śladami Wielkich Polaków" - abp Ignacy Krasicki w kategorii plastycznej Halina Kamińska
Marek Golba
Beata Olejarz
Zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego międzynarodowego konkursu matematycznego PANGEA Adam Olejarz
Beata Olejarz
Wiktor Mikłasz
Zakwalifikowali się do powiatowego konkursu "Mistrz Matematyki" Adam Olejarz
Michał Pich
Wiktor Pich
Joanna Tomaszewska
Zakwalifikowali się do powiatowego konkursu "Mistrz Matematyki" Jowita Kwaterczak
Paweł Parawa Zakwalifikował się do III (ostatniego) etapu Rejonowej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach ks. dr Marek Szczęsny
Michał Serafin Laureat etapu wojewódzkiego ogólnopolskiego konkursu wiedzy ph. "Papież Słowianin"
Zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego konkursu
Izabela Olejarz
Dzień Karol
Pszonak Karol
Szmuc Kacper
Pich Wiktor
Kwaśniak Kacper
Przepłata Łukasz
Kubas Przemysław
Stanik Dominik
Gemra Dawid
Blajer Gabriel
Burdzel Michał
Kochanowicz Jarosław
Rejonowa Gimnazjada w piłce ręcznej chłopców
II Miejsce
Janusz Kozłowski
Wojciech Olejarz
Marcin Rostecki
Wojdyło Kamil
Rejonowa Gimnazjada w tenisie stołowym chłopców
V Miejsce
Marcin Olejarz
Marcin Szeliga
Kamińska Kinga
Lisiecka Katarzyna
Jamrozik Julia
Zając Paulina
Rabczak Anna
Wańkowicz Wiktoria
Olejarz Beata
Kompanowska Adriana
Skupniewicz Magdalena
Mazur Zuzanna
Kłopot Anna
COCO-COLA CUP Turniej piłki nożnej dziewcząt
III Miejsce
Kozłowski Janusz
Szeliga Marcin
Marcin Olejarz
Dzień Karol
Pszonak Karol
Szmuc Kacper
Pich Wiktor
Kwaśniak Kacper
Przepłata Łukasz
Kubas Karol
Kubas Przemysław
Stanik Dominik
Gemra Dawid
Blajer Gabriel
Kochanowicz Jarosław
Fudali Dawid
Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w piłce ręcznej chłopców
III-Miejsce
Kozłowski Janusz
Szeliga Marcin
Marcin Olejarz
Długosz Marta
Folta Magdalena
Jamrozik Julia
Jarosz Paulina
Kamińska Agnieszka
Kurasz Martyna
Lichołat Katarzyna
Makowiecka Karolina
Nowak Kamila
Olejarz Beata
Szkoła Anna
Wańkowicz Karolina
Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
V-Miejsce
Kozłowski Janusz
Szeliga Marcin
Marcin Olejarz
Karol Kamiński IV miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Karol Kamiński I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Gabriel Blajer II miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Faustyna Lis III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Barbara Mroczka
Joanna Tomaszewska Poligrafia - sztuka i technika dla wyjątkowego człowieka - drewno materiał użytkowy i artystyczny -
II miejsce
Barbara Mroczka
Sebastian Buryło
Michał Pich
Kacper Furman
Wiktor Pich
Zakwalifikowali się do II etapu TURNIEJU GIMNAZJALNEGO "Potyczki matematyczno-ekonomiczne" Agnieszka Buryło
Jowita Kwaterczak
Agnieszka Jasiłek
Jowita Kwaterczak