SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W WOJEWÓDZKICH KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
ROK 2003/2004
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Renata Cena Laureatka tematycznego konkursu z języka rosyjskiego "Ja we współczesnym świecie" Halina Kamińska
Barbara Buryło Laureatka konkursu przedmiotowego z historii Anna Wróbel
ROK 2004/2005
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Daniel Madejowski Laureat konkursu przedmiotowego z historii Anna Wróbel
Izabela Błajda Laureatka konkursu przedmiotowego z historii Anna Wróbel
ROK 2005/2006
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Artur Foremny Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki Adam Olejarz
Alina Kos Laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki Barbara Mroczka
Mariusz Kuras Finalista konkursu przedmiotowego z informatyki Mariusz Kapyrka
ROK 2006/2007
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Mariusz Kuras Laureat konkursu przedmiotowego z informatyki Mariusz Kapyrka
Krzysztof Wojdyła Finalista konkursu przedmiotowego z historii Anna Wróbel
Krzysztof Wojdyła Finalista konkursu przedmiotowego z chemii Kazimierz Pierzchała
Marek Horajski Finalista konkursu wiedzy technicznej Barbara Mroczka
ROK 2007/2008
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Patrycja Trojnar Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki Jowita Kwaterczak
Sławomir Rożanow Laureat konkursu przedmiotowego z historii Anna Wróbel
Małgorzata Mroczka Finalistka konkursu przedmiotowego z fizyki i astronomi Barbara Mroczka
ROK 2008/2009
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Piotr Wojdyła Finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Losy i dzieje oręża polskiego" Anna Wróbel
Sławomir Rożanow Finalista konkursu przedmiotowego z historii Anna Wróbel
Maciej Pierzchała Laureat konkursu przedmiotowego z fizyki i astronomii Barbara Mroczka
Wioleta Mroczka Finalistka konkursu przedmiotowego  z fizyki Barbara Mroczka
ROK 2009/2010
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Andżelika Świnkowska Finalistka konkursu wiedzy technicznej Barbara Mroczka
ROK 2013/2014
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Agnieszka Bar Finalistka konkursu przedmiotowego z historii Mariola Błajda
Beata Barszczak Finalistka konkursu przedmiotowego z matematyki Jowita Kwaterczak
Beata Barszczak Finalistka konkursu przedmiotowego z chemii Kazimierz Pierzchała
Beata Barszczak Laureatka konkursu wiedzy technicznej Barbara Mroczka
Marceli Bańkowski Finalista konkursu przedmiotowego z fizyki Barbara Mroczka
ROK 2014/2015
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Faustyna Lis Laureatka konkursu wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej Katarzyna Kos
ROK 2015/2016
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Wiktor Mikłasz Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Katarzyna Kos
Małgorzata Gredes Finalistka konkursu z historii Katarzyna Kos
Szymon Pupka Finalistka konkursu z fizyki Jolanta Mroczek-Pupka
Karol Kamiński Finalista konkursu z fizyki Barbara Mroczka
Emilia Dańczura Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Katarzyna Kos
ROK 2016/2017
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Beata Olejarz Laureatka konkursu chemicznego Kazimierz Pierzchała
Szymon Pupka Laureat konkursu fizycznego Jolanta Mroczek-Pupka
Michał Pich Finalista konkursu fizycznego Jolanta Mroczek-Pupka
Beata Olejarz
Marek Golba
Finaliści konkursu matematycznego Adam Olejarz
Aleksandra Chmielecka Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej Katarzyna Kos
ROK 2017/2018
Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna)
Beata Olejarz
Marek Golba
Laureaci konkursu matematycznego Adam Olejarz
Brunon Blok Laureat konkursu informatycznego Mariusz Kapyrka
Brunon Blok
Marek Golba
Bartosz Czaja
Finaliści konkursu fizycznego Jolanta Mroczek-Pupka
Bartosz Czaja Finalista konkursu chemicznego Kazimierz Pierzchała